75 - Sergio Ramos
Mecz towarzyski - Memoriał Jesúsa Gila

Relacjê na ¿ywo prowadzi yazid
Minuta po minucie
90 Tym sposobem Real wygrał pierwszy Memoriał Jesusa Gila i zawodnicy madryckiego klubu mogą z umiarkowanym szczęściem pożegnać stary, 2005 rok. To byłoby na tyle, teraz to już na pewno koniec spotkania Wink, więc żegnam się z Wami, drodzy kibice! Do zobaczenia! Wink
90 GOOOOOOL, GOOOOOL, GOOOL del Bravo! 6-5 w rzutach karnych dla Realu!
90 Jeśli Raul Bravo trafi, Real wygra...
90 Garcia Calvo.....sprytnie, ale zbyt lekko i Casillas łapie piłkę!!!!!!!!!!
90 Mario Surazez trafia! W odpowiedzi Jurado i znów mamy remis w rzutach karnych!
90 Teraz pechowiec De la Red, który kilkanaście minut temu nie potrafił skierować piłki do siatki z kilku metrów....GOL! Bardzo pewnie wyegzekwowana jedenastka!
90 Manu del Moral bardzo pewnie i 4-3 dla Atletico.
90 Sergio Ramos i...GOOOOOOOOOL! 3-3!
90 Braulio i GOL! 3-2.
90 W chwili strzału kibice krzyczeli "Mooooja, moja!" mając nadzieję na powtórkę z EURO2004, ale nic z tego! Becks bezbłednie wykonuje "11". Mamy już 2-2 w serii rzutów karnych.
90 Do piłki podszedł Beckham. Wrzawa na trybunach. Anglik strzela i...
90 Petrov i.........trafił!
90 Teraz strzela Baptista......GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
90 Do piłki podchodzi Torres....GOOOOOOOOOOOL!
90 Przepraszam! To jeszcze nie koniec emocji! Czekają nas jeszcze rzuty karne! Smile
90 KONIEC! Real Madryt zremisował w towarzyskim meczu z Atletico 1:1. Gola dla królewskich zdobył Roberto Soldado, natomiast trafienie dla gospodarzy zaliczył Ibagaza. Dziękuję wszystkim za śledzenia relacji! Do zobaczenia! Wink
83 Teraz niecelnie uderzał De la Red. Momencik, De la Red? Przecież zgodnie z raportem meczowym nie powinno go być na boisku! A jednak! Cóz, mecz ten pełen jest niespodzianek Wink
81 Znów w dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Jurado, ale jego strzał prawą nogą nie znalazł drogi do siatki.
80 Żółta kartka dla Arbeloi.
77 Podwójna zmiana w Atletico. Na murawie pojawili się Manu del Moral i Braulio, a zeszli z niej Colsa i Ibagaza.
75 Sergio Ramos wchodzi za Carlosa Diogo.
75 Gol! Niestety, Ibagaza po ładnej i składnej akcji wyrównuje Sad Mamy już 1:1.
70 i nie ma gola! ;/ Młody pomocnik fatalnie przestrzelił.
70 Uwaga, okazja dla Realu - sam na sam z bramkarzem wychodzi Jurado...
70 Schodzi bohater spotkania Soldado, a jego miejsce zajmuje Javi Garcia.
62 Mario Suarez za Gabiego.
62 Jurado wchodzi za Robinho.
62 Mocne uderzenie Molinero, ale Casillas broni bez żadnych problemów.
53 Druga zmiana w zespole rojiblancos - Varela w miejsce Velasco.
50 Pięknie obronił Casillas oczywiście, a nie Diego López. Mea culpa Wink
50 Ibagaza centruje piłkę do Petrova, ten natychmiast uderza, ale znów świetnie Diego López.
46 Jeszcze jedna zmiana w Realu - Casillas za Lopeza.
46 Druga połowa rozpoczęta!
45 Koniec pierwszej połowy! Po dość sennej grze z obu stron czas na kwadrans przerwy. Real schodzi do szatni z prowadzeniem 1-0, a strzelcem jedynej bramki jest Roberto Soldado. Do usłyszenia po przerwie!
42 Pięknym podaniem do Petrova popisał się Ibagaza, ale strzał Bułgara pewnie sparował Diego López.
35 Ponownie na skrzydle zamieszał rywalem Balboa, ale jego dośrodkowanie wyłapał Falcón.
34 Znów Soldado! Przejął piłkę na środku boiska, popędził w stronę bramki, oddał mocny strzał, ale gola nie zdobył. Szoda, bo widać, że chłopak niesamowicie się stara.
30 Balboa znakomicie poradził sobie na skrzydle z Molinero i dośrodkował wprost na głowę Roberto, a ten takich sytuacji nie marnuje!
30 Jest 1-0 dla Realu Madryt! Goooooooool del Soldado!
30 TfU! Odwołuje swoje słowa, bo...
30 Pół godziny gry za nami. Wprawdzie trudno to nazwać grą, ale jednak...Spotkanie straaaasznie nudne, nic się nie dzieje . Piłkarze długo trzymają piłkę, ale nie robią absolutnie nic, aby zagrozić bramce rywala i nic nie wskazuje na to, żeby ich postępowanie się zmieniło...
22 Carlos! Brazylijczyk huknął z całej siły, ale na posterunku Falcón.
20 Perea i Mejía zostali ukarani żółtymi kartkami. Czemu? Też chciałbym wiedzieć Wink
17 Teraz Diego López ładnie przeciął podanie Ibagazy do Torresa. Mogło być naprawdę groźnie...
13 Znowu dał o sobie znać Petrov. Na skrzydle z łatwością minął Diogo, dośrodkował w nasze pole karne, a tam piłkę odbija Pavón, który o mały włos nie pokonał własnego bramkarza. Na szczęście, piłka trafiła w boczną siatkę.
10 Teraz moment dość sennej gry obu zespołów, ale trudno się dziwić, w końcu to tylko spotkanie towarzyskie. Miejmy nadzieję, że wraz z upływem minut piłkarze rozkręcą się i zaprezentują nieco bardziej efektowny futbol.
8 Nic jednak z tego rzutu rożnego nie wyniknęło...
7 Lewym skrzydłem szarżował Robinho, ale jego dośrodkowanie obrońcy Atleti wybili na rzut rożny.
5 Lepiej rozpoczęli gospodarze. Najpierw dobrą okazję zmarnował Martin Petrov, a dwie minuty później Fernando Torres stanął oko w oko z Diego Lopezem. Na szczęście, górą był nasz golkiper.
2 Real w bardzo eksperymentalnym składzie, ale tego można było się spodziewać. Szczególnie ciekawe jest zestawienie pomocy - na środku parę pivotów stworzyli dawno nieoglądany Gravesen i Guti, na skrzydłach ujrzymy Balboę i Robinho. Na szpicy zagra natomiast Roberto Soldado.
1 Zaczęli!
1 Piłkarze obu drużyn już na boisku. Za chwilę minutą ciszy uczczą pamięć Jesusa Gila i sędzia odgwiżdże początek meczu.
0 Witam wszystkich gorąco na relacji z meczu Atlético - Real Madryt! Mimo, iż spotkanie to jest tylko meczem towarzyskim, miejmy nadzieję, że czeka nas wielkie widowisko z wieloma bramkami, bo przecież naprzeciwko siebie staną największe madryckie drużyny. Mecz ten to memoriał Jesúsa Gila, zmarłego prezesa naszych dzisiejszych rywali. Poświęcony on będzie nie tylko wsparciu akcji antyrasistowskich, ale także wspomożeniu Madryckiego Stowarzyszenia Chorych na Mukowiscydozę. Początek spotkania o 22:00, a sędzia tego meczu będzie pan Esquinas Torres.

Relacja z meczu..... A wy co sadzicie?? Czy Real grał dobrze??

PostWysłany: Wto 21:26, 03 Sty 2006    Temat postu:

dobra dzis musimy pokazac ze umiemy grac..

spoko jasne że umiemy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o Realu Madryt Strona Główna -> Mecze Realu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)